Sposoby na większy i jędrniejszy biust

Biust to jeden z najważniejszych atutów urodowych kobiety. Duże, jędrne piersi dla niektórych Pań pozostają jednak tylko w sferze marzeń. Na szczęście, medycyna pozwala na skuteczne przeprowadzenie zabiegu powiększania i ujędrniania biustu.

W gabinecie medycyny estetycznej…
Oferta gabinetów medycyny estetycznej zdaje się być coraz szersza. W przypadku powiększania biustu, zdecydowanie największą popularnością cieszą się trzy zabiegi: implanty piersiowe, lipomodeling oraz kwas hialuronowy.

Powiększanie biustu implantami piersiowymi to zabieg, który gwarantuje zdecydowanie największą trwałość. Albowiem, dożywotnio można się cieszyć, dużym i jędrnym biustem. Przy czym sporą zaletą jest również fakt, iż pacjentka może dowolnie wybrać kształt oraz rozmiar „nowych” piersi. Okres rekonwalescencji wynosi minimum kilka tygodni. Dopiero po tym czasie można się cieszyć pięknym, jędrnym biustem.

Równie często, co na implanty, kobiety decydują się na modelowanie piersi kwasem hialuronowym. To zdecydowanie mniej inwazyjny zabieg, którego efekty mogą utrzymywać się do trzech lat. Kwas hialuronowy jest substancją w pełni bezpieczną dla organizmu i nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Innym, cieszącym się popularnością zabiegiem jest lipomodeling, czyli metoda powiększania własną tkanką tłuszczową. Odwirowany tłuszcz aplikowany jest bezpośrednio pod mięsień piersiowy. Metoda ta pozwala powiększyć biust o maksymalnie 2-3 rozmiary, przy czym finalny efekt trudno zdefiniować ze względu na różnicę w przyswajalności uzyskanego materiału.

Alternatywne rozwiązania dla zabiegów medycyny estetycznej
Biust można powiększyć także mniej inwazyjnymi sposobami, a konkretniej poprzez zastosowanie suplementów diet i żelów powiększających. Absolutnym liderem w tej kategorii zdaje się być ProBreast Plus – kompleksowa kuracja na większe piersi, która pozwala powiększyć biust o nawet 2 rozmiary.

Ponadto, zastosowanie znajdują różnego rodzaju diety wzbogacane fitoestrogenami, kuracja hormonalna oraz specjalistyczne masaże ujędrniająco-powiększające.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*